24.02.2010 19:00

Aktuální informace z první ruky...

 

Chcete mít aktuální informace ihned, jak je umístíme na web? Nebaví Vás neustále kontrolovat, zda se něco neudálo? Nemáte na to čas? V takovém případě pro Vás máme jednoduchou pomůcku - RSS kanál.

Co to je?

Jedná se o velmi dobrého pomocníka, který Vás upozorní, kdykoli se na našich stránkách objeví něco nového. Upozornění se objeví jako krátká zpráva ve formě několika slov, která se objeví ve Vašem prohlížeči. Nic se Vám do počítače neinstaluje, ani nestahuje - pokud si článek či příspěvek budete chtít přečíst, stačí kliknout na oznámení a budete přesměrováni přímo na naše stránky.

 Jak na to?

  V pravém horním rohu klikněte na " RSS ", poté se Vám otevře stránka " RSS exporty " na které si vyberete část stránek, ze kterých chcete získávat nové informace (lze vybrat "Všechny články", či pouze "Novinky", "Fotogalerie", "Kalendář" nebo "Informace pro rodiče"). Při výběru všech článků Vám budou zasílány nové informace ze kterékoli sekce našich stránek. Po kliknutí na vybrané části se Vám zobrazí dotaz Vašeho webového prohlížeče (Internet Explorer, Mozzila, Opera...), zda souhlasíte s odběrem stránek s výpisem zvolených článků. Nyní již stačí potvrdit. V liště prohlížeče přibude ikona "Novinky" (příklad pro prohlížeč Opera - ve vašem prohlížeči se může ikona jmenovat jinak). Do vašeho prohlížeče se poprvé stáhnou odkazy na starší články - pokud si je budete chtít prohlédnout, stačí kliknout a následně se Vám otevřou v novém okně tyto stránky. Dále se budou stahovat jen nové odkazy na články a fotografie právě, když je na stránky umístíme. Zkrátka - novinky čerstvé a bez starostí.

 

—————

Zpět


Kontakt

Junák - český skaut, středisko Ještěd Liberec, z. s.

Zemědělská 302/18a
46008 Liberec 8
Česká republikaKalendář akcí

07.03.2013 18:15

Alternativa

Celý článek

—————

01.09.2012 14:00

Zlatá horečka propukla!

Celý článek

—————

08.06.2012 16:00

SAPS - Středisková akce pod stany

Celý článek

—————