21.02.2010 19:00

Středisko Ješted na Helpdesku 2010

 

Během třetího únorového víkendu se v Brně uskutečnila zajímavá skautská akce pod názvem Helpdesk 2010. Cílem této akce bylo poskytnout dospělým ve vyšších funkčních složkách skautských organizací paletu přednášek, wokshopů či diskuzí pro zlepšení jejich každodenní práce ve středisku. Na programu dne byla témata týkající se právní problematiky, managementu, P.R., výchovy a vzdělávání. Lektory byli odborníci na slovo vzatí, kteří jsou dlohodobě profesně spjatí s konkrétní problematikou i se skautingem na všech  jeho úrovních.

 Z našeho střediska Ještěd jsme vyrazili do Brna ve složení: Romana Volková - Skipy (vedoucí střediska), Nikola Štěpánová - Nuggy (výchovná zpravodajka) a Martin Zemánek - Zemi (mediální zpravodaj střediska). Poznali jsme spoustu zajímavých lidí, vyslechli nespočet přednášek a vyzkoušeli celou řadu dovedností. Velmi cenné byly diskuze kolem řešení nejrůznějších úkolů v ostatních skautských střediscích a také zjištění, že i ostatní mají problémy a jsou ochotní se podělit o jejich řešení.

 Akci hodnotíme jako velmi přínosnou a věříme, že nám pomůže vytvářet stále lepší prostředí pro fungování celého střediska. Víme totiž, že výsledkem fungování složitého celku střediska je čirá spokojenost i těch nejmenších.

 

 

zleva: Azimut (přístav vodních skautů Flotila Liberec), Nuggy, Skipy, Zemi (všichni ze střediska Ještěd Liberec)

—————

Zpět


Kontakt

Junák - český skaut, středisko Ještěd Liberec, z. s.

Zemědělská 302/18a
46008 Liberec 8
Česká republikaKalendář akcí

07.03.2013 18:15

Alternativa

Celý článek

—————

01.09.2012 14:00

Zlatá horečka propukla!

Celý článek

—————

08.06.2012 16:00

SAPS - Středisková akce pod stany

Celý článek

—————