02.09.2012 18:10

Zlatá horečka v Hanychově utichla...

O víkendu 1. - 2. 9. 2012 proběhla na základně Hanychov tradiční středisková zahajovací akce 24hodin, tentokrát s podtitulem Zlatá horečka.

V Hanychově bylo objeveno zlato a 25 dětí ze všech 4 oddílů soupeřilo ve smíšených týmech, komu se ho podaří vytěžit nejvíc. V těžbě byl nejúspěšnější tým Eldorádo (Rákosníček, Medvěd, Miky a Kecka), ale v následující bojovce, kdy se zlatokopové snažili odnosit natěžené zlato do banky a nenechat se okrást ostatními týmy, jej převálcoval tým Metal Kill (Šmoula, Špičák, Hopík, Kiki a Lea).

Večer kovbojské košile vystřídaly kroje a na zahajovacím ohni jsme společně s rodiči našich členů přivítali nový školní rok. Také proběhlo tradiční předání nejstarších světlušek a vlčat do oddílu skautů a skautek a oddíl vlčat přešel pod nového vedoucího. Rodiče, kteří přišli ještě před začátkem ohně, si mohli prohlédnout výstavu fotek, videí a rekvizit z letošních táborů.

Neděle ráno pak patřila opět kovbojské zábavě - a to nejrůznějším kovbojským atrakcím: střelbě z luku, palných zbraní či obřího praku nebo duelům na postřeh; zároveň se také v sousedním baru podávaly oblíbené nápoje jako indiánská krev nebo ohnivá voda, a také drobné pochutiny. Jelikož kovbojové za dopoledne zvládli prohýřit vše, co jim banka ráno za odevzdané zlato vyplatila, museli se na oběd odebrat již domů k rodičům. :)

Školní/skautský rok 2012-2013 může začít!

 

—————

Zpět


Kontakt

Junák - český skaut, středisko Ještěd Liberec, z. s.

Zemědělská 302/18a
46008 Liberec 8
Česká republikaKalendář akcí

07.03.2013 18:15

Alternativa

Celý článek

—————

01.09.2012 14:00

Zlatá horečka propukla!

Celý článek

—————

08.06.2012 16:00

SAPS - Středisková akce pod stany

Celý článek

—————